Informacje

Uwaga na utrudnienia w ruchu

W dniach 26-29 czerwca 2024 roku na trasie z Łodzi do Jaworzna zostanie rozegrany 35-ty Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Solidarności” i Olimpijczyków. Zachowajcie ostrożność na drodze. Z uwagi na wydarzenie 27 czerwca utrudnienia w ruchu będą również na terenie powiatu piotrkowskiego.

Międzynarodowy wyścig kolarski „Solidarności” i Olimpijczyków rozpocznie się w dniu 26 czerwca w Łodzi. Na terenie Powiatu Piotrkowskiego rozpocznie się 3 etap tego sportowego wydarzenia. 27 czerwca 2024 roku uczestnicy wyścigu około godziny 14:20 wjadą na drogę główną w miejscowości Dalków, następnie będą poruszać się trasą Czarnocin - Biskupia Wola - Podolin – Srock- Dąbrówka – Mąkoszyn ( pow. łódzki wschodni) – Wola Kamocka- Grabica-Boryszów Krzepczów – Mzurki – Budków. Następnie peleton wjedzie na teren powiatu bełchatowskiego, po czym około godziny 15:39 planowany wjazd ponownie na teren Powiatu Piotrkowskiego w miejscowości Bogdanów. Następnie uczestnicy przejadą trasą Kacprów-Wola Krzysztoporska- Jeżów- Magdalenka-Rozprza - Stara Wieś – Bryszki – Mierzyn – Trzepnica – Trzepnica Kolonia – Bęczkowice – Podstole – Janów – Adamów, a następnie około godziny 16:30 wjadą na teren powiatu radomszczańskiego w miejscowości Ochotnik.

Zachowajmy w tym czasie szczególną ostrożność i pamiętajmy, że dla wszystkich jest miejsce na drodze. Jeżeli planujemy w tym czasie wyjazdy, sprawdźmy również alternatywną trasę, a policjanci zadbają o odpowiednie zabezpieczenie przejazdu, a także o bezpieczeństwo innych uczestników ruchu drogowego.

asp. sztab. Izabela Gajewska

Powrót na górę strony