Ważne informacje - 5 artykułów

Informacje

 

Policja ŁÓDZKIE

 

Najczęściej czytane

 1. Wypadek śmiertelny w gminie Gorzkowice

  Piotrkowscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło 23 stycznia 2019 roku około godziny 18.00 w Kolonii Żuchowice, gmina Gorzkowice. Zginęła piesza.

 2. Bo każda MAMA jest wyjątkowa...

  26 maja jak co roku każde dziecko, bez względu na wiek przekaże swojej Mamie słowa wdzięczności za miłość, cierpliwość, troskę, trud wychowawczy, dobroć i wyrozumiałość. Na pewno w tym dniu nie zabraknie również kwiatów i laurek malowanych miłością. Z tej okazji wszystkim Mamom, także tym w policyjnym mundurze życzymy wszystkiego co najlepsze. Dużo zdrowia i szczęścia, braku trosk, wielu sukcesów, pomyślności i uśmiechu na twarzy — nie tylko dzisiaj, ale każdego dnia. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Mamy!

 3. Zaproszenie na debatę

  Komendant Miejski Policji w Piotrkowie Trybunalskim serdecznie zaprasza na debatę społeczną pn. „Przeciwdziałanie przemocy i agresji rówieśniczej - rozpoznanie i pomoc”, która odbędzie się w dniu 28 maja 2024 roku o godzinie 9:30 w Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Piotrkowie Trybunalskim ul. Wojska Polskiego 2 w Piotrkowie Trybunalskim.

 4. Seniorze – bądź czujny

  Przestępcy bezwzględnie wykorzystują zaufanie i uczciwość osób starszych, starając się wyłudzić od nich pieniądze. Dlatego policjanci spotykają się z seniorami aby omówić zasady jakimi kierują się oszuści, a także sposoby odpowiedniej reakcji, aby nie paść ofiarą przestępstwa.

 5. Wypadek śmiertelny na drodze krajowej 74

  Piotrkowscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło na drodze krajowej nr 74 w gminie Sulejów. Nie żyje 88-letni kierowca opla agila.

Tagi

nietrzeźwy kierujący wypadek drogowy policjant po służbie cyberprzemoc oszustwo rozbój kontrabanda zniszczenie mienia kradzież paliwa patrole ponadnormatywne wypadki prewencja prace polowe dzielnicowi uszkodzenie mienia paserstwo kontrole autobusów poszukiwany konkurs znicz 2017 trzeźwy poranek kradzież rozbójnicza profilaktyka działania prewencyjne policjanci uratowali mężczyznę pościg Uratowany przez policjantów niechronieni uczestnicy ruchu drogowego obywatelskie ujęcie nielegalna uprawa kradzież z włamaniem nietrzeźwi kierujący kradzież pobicie oszustwo kredytowe usiłowanie zabójstwa marihuana wypadek odblaski prędkość dopalacze wypadek śmiertelny Śmiertelny wypadek wypadek śmierelny majowy weekend Akcja Znicz 2016 niechronieni kradzież sklepowa narkotyki ruch drogowy

Linki

Powrót na górę strony