Ważne informacje - 5 artykułów

Informacje

 

Policja ŁÓDZKIE

 

Najczęściej czytane

 1. ŚWIATŁA ZEWNĘTRZNE W SAMOCHODZIE

  Dzienne, postojowe, pozycyjne, mijania, drogowe, przeciwmgłowe - przypominamy, kiedy używać danego rodzaju świateł.

 2. Odblaskowe Mikołajki

  Piotrkowscy policjanci wspólnie z pracownikami Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego oraz najważniejszym gościem dzisiejszego dnia, spotkali się z uczniami Szkoły Podstawowej nr 12. Dbając o bezpieczeństwo najmłodszych Mikołaj wraz z mundurowymi przekazywali elementy odblaskowe, które zwiększą widoczność na drodze młodych uczestników ruchu drogowego.

 3. Pierwszy Etap- I Edycji Warsztatów z samoobrony pn. ,,MAM BEZPIECZNĄ MOC”

  O tym jak ważne jest dbanie o własne bezpieczeństwo podczas wykonywania obowiązków służbowych przekonali się pracownicy socjalni z Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Piotrkowie Trybunalskim podczas pierwszego etapu I edycji warsztatów z samoobrony zorganizowanych na terenie Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim.

 4. Weź odblask, miło Cię będzie zobaczyć na drodze

  W holu Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim pojawiła się choinka dobrych zasad, które pozwolą ustrzec się przed nieprzyjemnymi sytuacjami. Na jej gałęziach zawisły również elementy odblaskowe, które każdy kto zawita będzie mógł sobie wziąć. W ramach dbania o bezpieczeństwo w ruchu drogowym zachęcamy do wzięcia odblasku.

 5. Zdążyli na czas, by uratować życie kobiecie

  Piotrkowscy policjanci zdążyli na czas aby uratować życie 29-latki. Kobieta pod wpływem silnych emocji szła torowiskiem. Nie reagowała na prośby dróżniczki i szła wprost pod nadjeżdżający pociąg. Dzięki szybkiej reakcji w odpowiednim czasie trafiła pod opiekę medyków.

Tagi

narkotyki obywatelskie ujęcie nietrzeźwi kierujący poszukiwany Akcja Znicz 2016 wypadek śmiertelny oszustwo wypadek kradzież paliwa majowy weekend pościg paserstwo znicz 2017 konkurs Śmiertelny wypadek prędkość wypadek śmierelny kradzież Uratowany przez policjantów prace polowe dopalacze marihuana odblaski wypadek drogowy policjant po służbie kontrabanda kradzież sklepowa uszkodzenie mienia rozbój oszustwo kredytowe prewencja niechronieni uczestnicy ruchu drogowego nielegalna uprawa policjanci uratowali mężczyznę dzielnicowi działania prewencyjne wypadki usiłowanie zabójstwa kradzież z włamaniem kontrole autobusów trzeźwy poranek kradzież rozbójnicza niechronieni ruch drogowy cyberprzemoc zniszczenie mienia patrole ponadnormatywne profilaktyka nietrzeźwy kierujący pobicie

Linki

Powrót na górę strony