Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pobili 46- latka w jego mieszkaniu

Piotrkowscy policjanci zatrzymali mężczyzn w wieku 18 i 33 lat, którzy odpowiedzą za pobicie. Pokrzywdzony dobrze znał napastników. Sprawcom grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Dyżurny piotrkowskiej policji został powiadomiony o zdarzeniu, do którego doszło w nocy z 30/31 sierpnia 2016 r. Wówczas trzech napastników weszło do mieszkania 46- letniego mężczyzny  i bez żadnej przyczyny zaczęli ubliżać lokatorowi oraz uderzać go i kopać po całym ciele a następnie uciekli z miejsca zdarzenia. Pokrzywdzony z licznymi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Powiadomieni o zdarzeniu funkcjonariusze prowadzili czynności wyjaśniające dokładny przebieg okoliczności całego zajścia. 31 sierpnia policjanci ustalili i zatrzymali 18- letniego piotrkowianina podejrzewanego o dokonanie przestępstwa . Następnego dnia w ręce stróżów prawa wpadł drugi mężczyzna w wieku 33 lat. To właśnie ich pokrzywdzony wskazał jako sprawców pobicia. Obydwaj zostali zatrzymani do wyjaśnienia.
Śledczy postawili piotrkowianom zarzuty pobicia 46- letniego mężczyzny. Za to przestępstwo grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności. Zarówno 18, jak i 33-latek nie pierwszy raz weszli w konflikt z prawem. Zatrzymanie trzeciego sprawcy jest jedynie kwestia czasu.

 

  • policjant z zatrzymanym mężczyznom
  • funkcjonariusz prowadzi podejrzanego
Powrót na górę strony