Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policyjne działania Niechronieni Uczestnicy Ruchu Drogowego

13 czerwca w godzinach 9.00- 14.00 piotrkowska drogówka prowadziła działania skupione na niechronionych uczestnikach ruchu drogowego. Efekt wczorajszej akcji jeżeli chodzi o pieszych był pozytywny- „0” ujawnionych wykroczeń. Tym razem nie popisali się kierujący pojazdami. Mundurowi wylegitymowali 14 kierowców samochodów. Za niestosowanie się do sygnalizacji świetlnej 11 z nich policjanci ukarali mandatami.

We wczorajszych działaniach mundurowi wykorzystali Ruchome Stanowisko Dowodzenia.  Taki pojazd odgrywa pozytywną rolę w przygotowaniu i przeprowadzeniu różnych akcji policyjnych. Funkcjonariusze zadysponowali RSD w rejonach prowadzonych kontroli tj. skrzyżowanie Sulejowska- Kleszcz, ul. Sikorskiego- Aleja Concordii i ulica Belzacka przy Szkole Podstawowej nr 12.
Policjanci już zapowiedzieli, że będą prowadzić kolejne działania prewencyjne i profilaktyczne, ale najważniejszym jest by sami uczestnicy ruchu drogowego mieli świadomość, że to oni mają największy wpływ na to co dzieje się na drodze. 

 

 

Powrót na górę strony