Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Sprawcy pobicia zatrzymani w pościgu

Piotrkowscy policjanci zatrzymali podejrzanych o pobicie młodych mężczyzn. Pokrzywdzeni, trzej 18-latkowie idąc do szkoły zostali zaczepieni przez grupę mężczyzn. Pomiędzy uczestnikami doszło do wymiany zdań, po której uczniowie zostali pobici. Już kilka minut po zdarzeniu sprawcy zostali zatrzymani w pościgu. Za udział w bójce lub pobiciu grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

Do zdarzenia doszło 16 lutego 2017 roku około godziny 8.00 na osiedlu Wyzwolenia w Piotrkowie Trybunalskim. Trzej 18-latkowie idący w stronę szkoły zostali zaczepieni przez grupę  mężczyzn. Między uczestnikami doszło do wymiany zdań. Napastnicy bez wskazania przyczyny zaatakowali i pobili. Pokrzywdzeni odnieśli obrażenia, które jednak nie zagrażały życiu i zdrowi żadnego z nich.
Zawiadomieni o sprawie piotrkowscy policjanci natychmiast podjęli pościg za podejrzewanymi. Dzięki szybkiej i dynamicznej akcji trzech napastników  - dwóch w wieku 19 lat i ich 21-letni kompan zostało zatrzymanych w okolicach miejsca przestępstwa. Piotrkowianie zostali osadzeni w policyjnym areszcie. Usłyszeli już zarzuty pobicia. Za takie przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

I.S.

  • podejrzany o pobicie
Powrót na górę strony