Kto rozpoznaje?

Kto rozpoznaje?

 

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego piotrkowskiej komendy prowadzą postępowania w sprawie kradzieży, do której doszło 13 lipca 2018 roku na terenie Piotrkowa Trybunalskiego. Wtedy to nieznany mężczyzna z nieustaloną kobietą weszli do jednego z mieszkań na terenie miasta pod pozorem sprawdzenia kanalizacji. W pomieszczeniu kuchennym odkręcili wodę w zlewie. Po kilkunastu minutach wyszli z mieszkania i okazało się, że dokonali kradzieży pieniędzy w kwocie 100 tysięcy złotych. Jak wynika z materiałów jednym ze sprawców była kobieta, w wieku około 25 lat, wzrost około 150-158 cm, o krępej budowie ciała, okrągły kształt twarzy, na jednym z policzków zmiana skórna o kształcie tzw. ,, podkowy" koloru czerwonego, kości policzkowe lekko uwydatnione, włosy nie były widoczne, bo kobieta miała na głowie czapkę z daszkiem, oczy średniej wielkości, nos prosty, średniej długości i szerokości, usta szerokie, średniej grubości, uszy średniej wielkości, przylegające, cera normalna.

Ubrana była w bluzę bawełnianą koloru białego o długości rękawa 3/4, spodnie jeansowe, sportowe buty, na głowie czapka z daszkiem, koloru ciemnego.

Z ustaleń śledczych wynika, że mężczyzna, który dokonał kradzieży jest wzrostu około 170-174 cm, wiek- około 45 lat, szczupłej budowy ciała, , włosy lekko falowane, krótkie, zaczesane do góry, koloru ciemny blond z widocznymi bruzdami w okolicach czołowych, nosowo-wargowych. Ubrany był w koszulę z krótkim rękawem koloru ciemno-zielonego w drobną kratę, spodnie koloru ciemnego.

 

Funkcjonariusze proszą osoby, które rozpoznają kobietę z portretu pamięciowego i opisywanego mężczyznę o kontakt osobisty lub pod numerem telefonu 44-647-90-84 od poniedziałku di piątku w godzinach 08:00-16:00 lub na telefon alarmowy czynny całą dobę 44-647-94-62 lub 997.

 

 

Powrót na górę strony