Kto rozpoznaje?

Rozpoznajesz mężczynę? - zadzwoń!

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo- Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim pod nadzorem Prokuratury Rejonowej wykonują czynności w sprawie rozboju, do którego doszło 10 sierpnia 2017 r w rejonie ulicy Komunalnej w Piotrkowie. Jak wynika z materiałów sprawca był mężczyzną w wieku około 30- 35 lat, wzrost około 180 cm, średniej budowy ciała, twarz okrągła z zarysowanymi kośćmi policzkowymi i zmarszczkami w obrębie oczu. Włosy krótkie w kolorze rudym, brwi rude krzaczaste, oczy koloru zielonego, nos prosty, szeroki, średniej długości, jasna karnacja skóry.


Z ustaleń śledczych wynika, że nieznany sprawca wywiózł kobietę do lasu i doprowadzając ją do stanu bezbronności brutalnie zgwałcił. Ponadto napastnik ukradł pokrzywdzonej biżuterię, torbę z pieniędzmi, telefon komórkowy i buty.
Funkcjonariusze proszą osoby, które mogą pomóc w sprawie zdarzenia  lub rozpoznają mężczyznę z portretu pamięciowego o kontakt osobisty w Komendzie Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Szkolna 30/38 lub telefoniczny pod numer 44- 647- 93 - 15 w godzinach 8.00- 16.00  lub na numer alarmowy 997.     

 

 

 

 

Powrót na górę strony