Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wypadek w Karlinie- jedna osoba nie żyje

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, w którym śmierć poniósł 62- letni kierowca ciężarowego mana.

24 stycznia 2017 r około godziny 7.10 na drodze krajowej nr 91 na 8 km w miejscowości Karlin doszło do wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że uczestniczące w wypadku 3 pojazdy jechały w kierunku Łodzi. 41- letni kierowca busa zatrzymał się na swoim pasie ruchu aby mógł wysiąść pasażer. Jadący za nim ciężarowy tir scania z naczepą zahamował a w niego uderzył  kolejny ciężarowy man. Do szpitala zostały przewiezione 2 osoby z busa i w stanie ciężkim 62- letni kierowca jednego z tirów. Niestety mimo prowadzonej akcji reanimacyjnej 62- leni mężczyzna kierujący ciężarowym manem  zmarł po przewiezieniu do szpitala. Kierowca busa i kierujący scanią - 51- letni obywatel Rumunii byli trzeźwi. Droga jest zablokowana - jadący od strony Piotrkowa na rondzie przy wyjeździe z miasta kierowani byli przez policję na trasę S8.
Na miejscu czynności wykonują policjanci z ruchu drogowego piotrkowskiej komendy, jest też biegły z zakresu ruchu drogowego.  

 

Powrót na górę strony