Informacje

Strona znajduje się w archiwum.

Dopalacze, narkotyki i ich działanie na organizm ludzki - akcja profilaktyczna

Priorytetowym celem akcji jest aktywizacja rodziców i opiekunów młodzieży poprzez podnoszenie ich świadomości w zakresie zagrożeń wynikających z zażywania dopalaczy oraz innych środków psychoaktywnych.

Mając na uwadze uświadomienie rodziców i opiekunów dzieci i młodzieży o skutkach zażywania narkotyków, dopalaczy i innych środków psychoaktywnych, policjanci z piotrkowskiej komendy podejmują działania profilaktyczne mające na celu aktywizację tej grupy społecznej w przedmiotowym zakresie. W związku z tym  funkcjonariusze prowadzą prelekcje w kościołach z wykorzystaniem teczki edukacyjnej, dzięki której mieszkańcy mogą zobaczyć jak wyglądają środki odurzające, w jaki sposób mogą być przechowywane i jakie działanie mają na organizm młodych ludzi. Policjanci apelują do wszystkich zgromadzonych podczas spotkań  o możliwości przekazywania  informacji służbom odpowiedzialnym za bezpieczeństwo na temat przedmiotowych zagrożeń, które pomogą niwelować tego typu zjawisko na terenie miasta i powiatu piotrkowskiego.

NIE BĄDŹ OBOJĘTNY !!!!!

Walka z dopalaczami to nasz wspólny cel, dlatego bardzo potrzebna jest integracja wszystkich tych, którym zależy na życiu drugiego człowieka.