Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci i mieszkańcy oddawali krew

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim, honorowi dawcy krwi i mieszkańcy naszego miasta oddawali krew. Odpowiedzieli na apel o pomoc w zbiórce krwi skierowany przez Wojewódzką Stację Krwiodawstwa w Łodzi.

Akcja „Bijemy rekord sercem” w punkcie krwiodawstwa na terenie Piotrkowa Trybunalskiego  wystartowała 21 października o godzinie 8.30. Do punktu poboru krwi zgłosiło się 18 osób. To szczytny cel- powiedzieli przedstawiciele Niezależnych Samorządnych Związków Zawodowych w Piotrkowie Trybunalskim, którzy propagowali to przedsięwzięcie. Policjanci oddający krew doskonale zdają sobie sprawę z tego jakim bezcennym lekiem ona jest, bowiem nie raz byli świadkami tragicznych wypadków.
Cel zasadniczy jest jeden – ludzkie życie, a przy okazji szeroka  promocja służb mundurowych jako tych, którzy nie tylko „bronią i chronią”, ale także nie są obojętni na ludzką krzywdę i cierpienie. Krew na rzecz akcji mogła oddać każda chętna osoba. Każdy obywatel oddający cenny dla życia dar od policjantów otrzymał gadżet i wziął udział w losowaniu licznych upominków.

 

  • policjanci podczas akcji w punkcie krwiodawstwa
  • policjanci w koszulkach z logo akcji i honorowi dawcy krwi
  • policjant wręcza losy
Powrót na górę strony