Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wypadek śmiertelny na drodze krajowej 74

Piotrkowscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło na drodze krajowej nr 74 w gminie Sulejów. Nie żyje 88-letni kierowca opla agila.

12 lipca 2021 roku około godziny 7.00 dyżurny piotrkowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na 1,4 km drogi krajowej nr 74 w kierunku Kielc. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że kierujący oplem agila jadąc drogą krajową nr 74 od Piotrkowa Trybunalskiego w stronę Kielc z niewyjaśnionych na tą chwilę przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z przeciwnego kierunku samochodem ciężarowym renault z cysterną. Kierujący oplem, 88-letni mieszkaniec powiatu piotrkowskiego poniósł śmierć na miejscu. Kierujący ciężarowym renault 35-letni piotrkowianin był trzeźwy. Na miejscu pracowali policjanci ruchu drogowego, technik kryminalistyki, prokurator. Na czas pracy policji i innych służb droga była całkowicie zablokowania. Okoliczności wypadku pod nadzorem prokuratora wyjaśniają funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim.

  • policjant wykonuje oględziny miejsca wypadku drogowego
  • Na pierwszym planie widać samochód ciężarowy, który brał udział w zdarzeniu drogowym na Dk-74 w powiecie puiotrkowskim
Powrót na górę strony