Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podsumowanie weekendu na drogach

W minioną niedzielę na drogach powiatu piotrkowskiego policjanci prowadzili czynności przy kolejnych dwóch wypadkach drogowych.

5 września około godziny 10.30 między Tychowem a Biskupią Wolą  doszło do zdarzenia  drogowego. Ze wstępnych informacji policjantów wynika, że 33- letnia kobieta kierująca samochodem hyundai (trzeźwa) najprawdopodobniej w wyniku zasłabnięcia zjechała na przeciwległy pas drogi doprowadzając do zderzenia czołowego z pojazdem ford fokus. 39- letni kierowca forda był trzeźwy. W wyniku zaistniałego wypadku obrażeń ciała doznała 33- latka i jej 1,5- roczne dziecko- zostały przewiezione do Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Natomiast 39- letni poszkodowany kierowca forda został przewieziony do szpitalu w Piotrkowie Trybunalskim.
Tego samego dnia około godziny 11.55 w Moszczenicy na ulicy Kosowskiej doszło do kolejnego wypadku. Wówczas 19- letnia mieszkanka powiatu kierująca mercedesem podczas wykonywania manewru skrętu w lewo nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu doprowadzając do zderzenia czołowego z samochodem seat cordoba, którym kierował 21- letni mężczyzna. Jeden z samochodów wjechał na chodnik, którym szło małżeństwo z dwójka dzieci. Do szpitala trafili rodzice- nie ponieśli poważnych obrażeń. Natomiast 21- latek w stanie ciężkim został przetransportowany helikopterem do szpitala w Łodzi. Kierująca mercedesem była trzeźwa.
Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności zaistniałych zdarzeń drogowych.     

 

 

 

Powrót na górę strony