Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wypadek podczas prac polowych

60- letni mężczyzna trafił do szpitala po tym jak podczas wykonywania prac polowych spadł z przyczepy połączonej z ciągnikiem rolniczym. Dokładne okoliczności wypadku wyjaśniają piotrkowscy policjanci.

29 sierpnia 2016 r. około godziny 13.30 funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim pojechali do miejscowości w gminie Sulejów gdzie podczas prowadzonych prac polowych doszło do wypadku. Na miejscu śledczy ustalili, że 60- letni mężczyzna podczas zbierania siana spadł z przyczepy, która połączona była z prasą oraz ciągnikiem rolniczym. W pewnym momencie stojący na przyczepie mężczyzna spadł, w wyniku czego doznał poważnego urazu głowy i innych obrażeń ciała. Pogotowie ratunkowe przewiozło 60- latka do szpitala. Jego stan trzeźwości będzie znany po wykonanych badaniach krwi. Maszyną kierował 61- letni sąsiad- był trzeźwy. Szczegółowe okoliczności wypadku wyjaśniają teraz piotrkowscy policjanci.   

Okres wzmożonej pracy przy zbiorach zbóż trwa. To czas, który może nieść różnego rodzaju niebezpieczeństwa związane z niewłaściwym użytkowaniem maszyn rolniczych.
Policjanci apelują, aby nigdy nie podejmować prac w gospodarstwie pod działaniem alkoholu i nie kierować pojazdami, nie pozwalać też aby czynili to inni!
Nie przewoźmy nikogo na załadowanych wozach i przyczepach!

Powrót na górę strony