Informacje

Strona znajduje się w archiwum.

Uwaga! W najbliższą niedzielę kolejna zbiórka krwi dla małej Ewy

Przypomnijmy,11-letnia córeczka naszego kolegi, policjanta z bełchatowskiej jednostki potrzebuje krwi!!! Zdiagnozowano u niej ostrą białaczkę. Rozpoczął się właśnie pierwszy etap jej długotrwałego leczenia w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego Nr 4 im. Marii Konopnickiej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, przy ul. Spornej, na Oddziale Pediatrii, Onkologii i Hematologii.

Dziewczynka potrzebuje krwi o grupie 0RH+. Osoby, które chcą pomóc, a moją inną grupę krwi również mogą zgłaszać się, ponieważ krew jest potrzebna dla ratowania życia. Krew można oddać w punktach krwiodawstwa, ze wskazaniem na Ewę Kobylińską, podając nazwę szpitala: Uniwersytecki szpital Kliniczny przy ul. Spornej w Łodzi, Oddział Pediatrii, Onkologii i Hematologii.

Chęć niesienia pomocy połączyła policjantów z Komisariatu Policji w Gorzkowicach i strażaków z OSP Rozprza. Odpowiedzią na apel o wsparcie, którego celem jest ratowanie życia córki naszego kolegi jest akcja zbiórki krwi, która odbędzie się 6 września 2020 roku, w godzinach 10.00-13.00 na sali OSP Rozprza ( ulica Rynek Piastowski 28). Wszystkie osoby , które chcą i mogą pomóc będą wówczas mogły oddać krew. Zachęcamy do tego szlachetnego gestu. W dniu 19 sierpnia 2020 roku, w godzinach 12.00-15.30 w krwiobusie, który stanął przed bełchatowską komendą policji, po wstępnej weryfikacji oraz z zachowaniem reżimu sanitarnego, krew oddało 36 osób. Dziękujemy wszystkim, którzy już oddali krew oraz tym, którzy dopiero to uczynią.


I Ty możesz uratować życie!