Informacje

Strona znajduje się w archiwum.

O bezpieczeństwie mieszkańców na spotkaniu w Starostwie Powiatowym w Piotrkowie Trybunalskim

Komendant Miejski Policji w Piotrkowie Trybunalskim mł. insp. Krzysztof Mikułowski w miniony wtorek spotkał się ze Starostą Powiatu Piotrkowskiego Piotrem Wojtysiakiem.

Bezpieczeństwo mieszkańców ziemi piotrkowskiej jest priorytetem policjantów piotrkowskiej komendy. Zagadnienia związane z zadaniami funkcjonariuszy dotyczącymi zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańców podczas zbliżającego się sezonu letniego były głównym tematem rozmów Komendanta Miejskiego ze Starostą. Komendant Mikułowski podziękował za wsparcie udzielane służbom mundurowym przez Starostwo Powiatowe w Piotrkowie Trybunalskim i podkreślił, że wspólny dialog pozwoli skutecznie reagować na zagrożenia w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców.Starosta przekazał mundurowym pakiet Microsoft Office, który będzie wykorzystywany przez funkcjonariuszy piotrkowskiego sztabu policji do realizacji zadań dotyczących sprawdzaniem osób objętych kwarantanną w czasie trwającego stanu epidemii .

 

  • Komendant piotrkowskiej jednostki z wizytą w Starostwie Powiatowym w Piotrkowie Trybunalskim
  • Komendant Miejski Policji w Piotrkowie Trybunalskim mł. insp. Krzysztof Mikułowski przekazuje funkcjonariuszowi pakiet Microsoft Office zakupiony przez Starostwo Powiatowe w Piotrkowie Trybunalskim