Informacje

"Mundial Uniejów 2019" - udział piotrkowskich policjantów

11 maja 2019 roku na terenie kompleksu boisk piłkarskich im. Włodzimierza Smolarka w Uniejowie odbył się III Turniej Piłki Nożnej „Mundial Uniejów” o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi. Impreza skierowana była do służb mundurowych woj. łódzkiego, władz samorządowych oraz zaprzyjaźnionych instytucji. Zawody zorganizowane zostały w ramach obchodów 100. Rocznicy powstania Policji Państwowej.

Turniej odbył się pod honorowym patronatem Wojewody Łódzkiego, Marszałka Województwa Łódzkiego, a także Prezesa Łódzkiego Związku Piłki Nożnej, którzy ufundowali statuetki oraz nagrody dla Najlepszego „Bramkarza”, „Strzelca” oraz „Zawodnika” Turnieju.

Do udziału w zawodach zgłosiło się 20 silnych sportowo drużyn reprezentujących różne grupy zawodowe.

Drużyna z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim również wzięła udział w piłkarskich zmaganiach.

Zwycięskie drużyny oraz zdobywcy wyróżnień indywidualnych otrzymali gratulacje, puchary oraz nagrody z rąk I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi mł. insp. Tomasza Olczyka.

I miejsce zajęli obrońcy zeszłorocznego tytułu, drużyna  Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi. II miejsce wywalczyła Służba Więzienna w Łodzi, a III Urząd Miejski w Uniejowie. Tuż poza podium uplasowała się drużyna Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie.