Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Śmiertelne uderzenie w drzewo - zginęła 33-letnia kobieta

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło 20 kwietnia 2019 roku ok. 3.15, na drodze wojewódzkiej 716 w Woli Moszczenickiej . Po uderzeniu w drzewo zginęła 33-letni kierująca oplem astra.

Z wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 33-letnia kierująca oplem astra, z niewyjaśnionych przyczyn utraciła panowanie nad pojazdem, zjechała do rowu i uderzyła w przydrożne drzewo. W wyniku zdarzenia samochód spłonął. Kobieta została wyciągnięta z pojazdu przez świadka, który przejeżdżał tą drogą i kiedy tylko zauważył wypadek natychmiast udzielił pomocy a następnie powiadomił służby ratunkowe.   Niestety mimo podjętej reanimacji ,mieszkanka powiatu tomaszowskiego zmarła. Wszelkie okoliczności i przyczyny wypadku wyjaśniają piotrkowscy policjanci pod nadzorem prokuratora. Na czas wykonywanych oględzin miejsca wypadku i innych czynności procesowych droga była całkowicie zablokowana a funkcjonariusze wyznaczyli objazdy. 

 

Wielkanoc dla policjantów pełniących służbę czas intensywnej pracy.  Tegoroczne działania zakończą się 23 kwietnia 2019 roku.

Przypominamy o zakazie ruchu pojazdów i zespołów pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 12 ton : 20 kwietnia od godz. 18.00 do 22.00, 21 kwietnia od godz. 8.00 do 22.00 oraz 22 kwietnia od godz. 8.00 do 22.00.

W ubiegłym roku w okresie od 30 marca do 2 kwietnia 2018 roku włącznie na terenie woj. łódzkiego doszło do 38 wypadków drogowych, w których zginęły 2 osoby a 45 zostało rannych. Funkcjonariusze interweniowali przy 260 kolizjach, zatrzymali 79 nietrzeźwych kierujących.

Apelujemy do wszystkich kierowców o rozwagę i ostrożność za kierownicą. Święta Wielkiej Nocy to szczególny moment spędzany w gronie rodziny, dlatego zróbmy wszystko, aby minęły one w spokojnej atmosferze, nie tylko przy stole, ale także na drodze. Pamiętajmy wiele zależy od nas samych.

Powrót na górę strony