Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Trzy wypadki drogowe podczas minionego wekendu

Piotrkowscy policjanci wyjaśniają przyczyny zdarzeń drogowych, do jakich doszło podczas minionego weekendu na terenie podległym Komendzie Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim.

10 czerwca 2016 roku około godziny 19.45 w Kałku, gmina Sulejów, doszło do wypadku z udziałem niechronionego uczestnika ruchu drogowego. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 7-letni chłopiec poruszający się rowerem, jadąc drogą bez opieki rodziców, wykonując manewr skrętu, wjechał bezpośrednio pod nadjeżdżający samochód audi kierowany przez 59 –letniego mieszkańca powiatu. Chłopiec z powierzchownymi obrażeniami ciała trafił do szpitala w Bełchatowie. Kierowca audi był trzeźwy.

12 czerwca około godziny 4.00 w Piotrkowie Trybunalskim na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Kostromskiej doszło do zderzenia dwóch pojazdów. 38-letni mieszkaniec powiatu piotrkowskiego, kierujący fordem escortem, wyjeżdżając z ulicy Kostromskiej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 59-letniemu kierującemu mercedesem sprinterem, jadącemu Wojska Polskiego w kierunku miasta.  W wyniku zderzenia obrażeń ciała doznała pasażerka mercedesa, która po udzieleniu pomocy ambulatoryjnej została zwolniona do domu.

Tego samego dnia około godziny 21.20 na drodze między Kosowem a Rękorajem, 22-letni kierujący motocyklem honda, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na lewe pobocze – pola uprawne, utracił panowanie nad jednośladem doprowadzając tym samym do upadku. 22-letni mieszkaniec powiatu piotrkowskiego z poważnymi obrażeniami ciała został przewieziony do piotrkowskiego szpitala.

Piotrkowscy policjanci będą wyjaśniali dokładne przyczyny wszystkich zdarzeń.

Powrót na górę strony