Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Tragiczny wypadek - śmierć poniosła rowerzystka

Do śmiertelnego wypadku doszło wczoraj w godzinach popołudniowych w miejscowości Dąbrówka gmina Aleksandrów. Nie żyje kierująca jednośladem 68-letnia mieszkanka powiatu piotrkowskiego.

 Piotrkowscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Opocznie wyjaśniają okoliczności śmiertelnego zdarzenia drogowego, do którego doszło 22 listopada 2017 r. około godziny 16.25 w miejscowości Dąbrówka. Wstępne ustalenia policjantów wskazują, że kierujący samochodem seat 39-letni mieszkaniec powiatu piotrkowskiego jechał od miejscowości Dąbrowa nad Czarną w kierunku miejscowości Dąbrówka i podczas manewru wymijania samochodu audi jadącego z naprzeciwka uderzył w tył roweru 68-letniej kobiety. Kierująca jednośladem poniosła śmierć na miejscu. 39- letni kierujący był trzeźwy. Przyczyny zdarzenia wyjaśni sekcja zwłok kobiety, oraz opinia biegłego z dziedziny ruchu drogowego.

 

Policja apeluje!

W okresie aury jesienno-zimowej jaka obecnie panuje, szczególnie po zmroku jako  niechronieni bez odblasków i elementów odzieży odbijającej światło, jesteśmy zupełnie niewidoczni dla innych uczestników drogi. Pamiętajmy! Dobra widoczność to często kwestia decydująca o naszym życiu! Bądźmy widoczni na drodze!!

Powrót na górę strony