Informacje

Strona znajduje się w archiwum.

Uwaga na oszustów oferujących wymianę drzwi

W ostatnim czasie uaktywnili się „specjaliści firmy remontowej”, którzy docierają do osiedlowych mieszkań proponując piotrkowianom wymianę drzwi wejściowych. Oszuści działają bardzo szybko.

Usługa „fachowców” jest wręcz błyskawiczna. Niekoniecznie współgra to z jakością. W jednym przypadku okazało się, że produkt pozostawia wiele do życzenia. W innym, sprawcy za wymianę pobierali opłatę, która była zawyżona. Oszuści inkasują pieniądze i szybko znikają nie pozostawiając żadnego rachunku ani potwierdzenia. Później urywa się kontakt z rzekomym wykonawcą a osoba pokrzywdzona zostaje z niczym.
Policja przestrzega, przede wszystkim osoby starsze, by nie podejmowały pochopnie decyzji i nie podpisywały bez konsultacji np. z rodziną jakichkolwiek umów. W żadnym przypadku nie wpłacamy choćby najmniejszej kwoty pieniędzy!!

Pamiętajmy, aby nieznajomej osobie, która zapuka do naszego mieszkania z zamiarem pobrania  opłat za naprawy, remonty oraz innego typu usługi nie przekazywać pieniędzy. Mieszkańcy Piotrkowa o nadpłatach czy o jakichkolwiek proponowanych zmianach są informowani pisemnie.