Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Możesz zostać policjantem

8 kwietnia 2016 roku w Zespole Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Bujnach odbyły się „Dni otwarte” dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Swoją ofertę „Wstąp w szeregi Policji” zaprezentowała Komenda Miejska Policji w Piotrkowie Trybunalskim.

Policja to umundurowana i uzbrojona formacja służąca społeczeństwu i przeznaczona do ochrony bezpieczeństwa ludzi oraz do utrzymywania bezpieczeństwa i porządku publicznego. Piotrkowską komendę reprezentował I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Piotrkowie Trybunalskim mł. insp. Dariusz Partyka. Szczegółowych informacji udzielali policjant z Wydziału Prewencji st. asp. Adam Sędkowski oraz specjalista z Zespołu Kadr i Szkolenia Jakub Kopertowski. Osoby zainteresowane naszą formacją mogły dowiedzieć się jak wygląda procedura naboru do służby oraz o niezbędnych dokumentach wymaganych do rozpoczęcia postępowania kwalifikacyjnego. Wszystkie zainteresowane osoby odsyłamy do strony internetowej Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim (baner przekierowujący odwiedzającego na stronę Sekcja Doboru KWP w Łodzi). Tu również znajdziemy szczegółowe informacje dotyczące przebiegu poszczególnych etapów postępowania.

 

  • klasa policyjna
    klasa policyjna
  • udzielanie informacji o wstąpieniu do służby w policji
    udzielanie informacji o wstąpieniu do służby w policji


Dla tych, którzy chcą robić w życiu coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stałość zatrudnienia Komendant Główny Policji ma bardzo dobrą propozycję – możesz zostać policjantem.

 

Powrót na górę strony