Informacje

O bezpieczeństwie podczas „Pikniku Rodzinnego”

Policjanci z piotrkowskiej jednostki wzięli udział w pikniku rodzinnym, który odbył się w Przygłowie. Na odwiedzających czekało wiele atrakcji, a mundurowi przypominali zasady bezpieczeństwa podczas wypoczynku.

21 czerwca 2026 roku piotrkowscy policjanci w ramach akcji profilaktyczno – edukacyjnej pn. „Piknik bezpieczeństwa z OSP Przygłów” wzięli udział w zajęciach związanych z bezpieczeństwem podczas zbliżających się wakacji. Mundurowi przypominali przede wszystkim o podstawowych zasadach bezpiecznej kąpieli w akwenach, bezpiecznym spędzaniu czasu na świeżym powietrzu, a także o bezpieczeństwie w ruchu drogowym. Odwiedzający policyjne stoisko mieli możliwość zobaczyć zaprezentowane pojazdy policyjne, w tym radiowóz i motocykle oraz zasiąść za ich sterami, by poczuć się jak prawdziwy policjant. 

sierż. Sylwia Tazbir-Jurek

Powrót na górę strony